KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7884375
nr 788 4375
Akvarell
Sven Göran Svensson, kompostion, signerad: S-GSON, bladets mått: 62x47
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 18:40:48
100 kr
200 kr